Loading...

HAKKIMIZDA

DEĞİŞİMİN İLK ADIMINI ATMAYA HAZIR MISINIZ?
ANASAYFA / HAKKIMIZDA

“Bir reklam ajansının işi doğrudan doğruya insandır. Reklam ajansı insanın ihtiyaçları, istekleri, hayalleri ve umutlarıyla ilgilenir. Reklam ajansının ‘ürünü’ üretim bandı üzerinde üretilemez.”

Leo Burnett
Hayallerinize yorulmadan ulaşmanız, küçük kıvılcımlarla büyük ses getirmeniz ve rakipleriniz arasında parlayıp akla ilk gelen isim olmanız için 2012 yılında kuruldu.
Amfi Stüdyo markanız için hızlı, yaratıcı ve keyifli işler üreten bir çözüm ortağıdır. Marka bilinirliğinizi artırır ve ürünlerinizi, hizmetlerinizi daha çok satmanıza, daha iyi tanıtmanıza, daha çok kar elde etmenize; işinizi, firmanızı büyütmenize yardımcı olur.

HİZMETLERİMİZ

"En önemli karar, ürününüzü nasıl konumlandıracağınızdır."

David Ogilvy
Üretilen mal / hizmetin pazarlama gücünü artırırken, kurumsal imaj ve tanıtım aktivitelerine de ağırlık vererek sektöründe lider olmak isteyen firma / markalar için danışmanlık hizmeti veriyoruz. Tüketicinizi dinliyor, onların beklentilerini, özlemlerini, tercihlerini anlamaya çalışıyor ve onlara hitap etmenin yollarını buluyoruz.
Markanızın; Amblem / logo, tüm basılı iletişim araçları, bina dışı, mağaza / satış noktası dekorları, taşıt araçları, personel kıyafetleri, web dizaynlar, vs'den oluşan görsel kimliğini hedef kitlenizin beklentilerine göre oluşturuyor ve uygulamaları izlenerek markanın kuvvetlendirilmesine yardımcı oluyoruz.

“Alışılmış olmak görünmez olmaktan farksızdır.”

Rosser Reeves
Web sitenizi: grafik arayüzü, kullanılan renkler, menü ve erişim yapısı, programlama altyapısı kullanıcı dostu olarak oluşturuyor; dünyaya açılan yüzünüzün size değer katmasını, kurumunuzun kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtmasını sağlıyoruz.
Yeni nesil teknolojiye ayak uyduran, tamamen size özel, mobil uyumlu, responsive, SEO dostu web sitelerimizle sizleri rakiplerinizin üstüne taşıyoruz. Ayrıca e-ticaret siteleri, uydu web siteleri ve özel yazılım programları ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

"Sadeleştir. Baktır. Hatırlattır. Okuttur. Eğlendir."

Leo Burnett
Tasarım; birleştirmek, düzenlemek ve kurgulamaktan çok daha fazlasıdır. Tasarım bir fikre, bir değer ve anlam vermektir. Düşünceyi aydınlatmak, açıklığa kavuşturmaktır. Kitleleri ikna etmektir. Bir bakıma değiştirmek ve dramatize etmektir. Hatta eğlendirmektir.
Biz Amfi Stüdyo olarak çalışma sürecinde müşterimizi iyi dinler, ihtiyaçlarına en uygun cevabı verebilecek çözümler sunar, markayı istenilen hedef kitleye ulaştırır, başarımızı müşterimizle paylaşır, birlikte kutlarız…

“Mucize üründedir.”

Leo Burnett
Hayal dünyanızdaki karakterleri, mekanları, objeleri gerçeğe dönüştürüyor; aklınızdaki projeyi senaryolaştırıyor, an be an çizip sahnelerini belirliyor ve hareketlendirip hayat veriyoruz.
3D-2D animasyonlar, karakter animasyonları, medikal sunumlar, mimari görseller, bilgisayar oyunları, sinema filmleri gibi pek çok alanda hizmet veriyor, projenizin içeriğine ve ihtiyacına göre dünyanın dört bir yanındaki görsel tasarım uzmanlarımızla yanınızda oluyoruz.

“İyi reklam sadece bilginin sirkülasyonunu sağlamaz. Bu akla tutku ve inanç katar.”

Leo Burnett
Sadece kameranın düğmesine basmıyor; sizin için doğru yere bakıyor, doğru içgörüyü yakalıyoruz. Filminizin güzel görüntülere sahip olmasının yetmeyeceğini biliyor; yaratıcı, farklı, özgün ve uyumlu ekibimizle hedefleri ve en doğru anlatım şeklini belirliyoruz.
Son teknoloji ekipmanlarımızla; çekim, montaj, renk ayarları, görsel efektler, 2D 3D animasyonlar ve modellemelerle A'dan Z'ye hizmet veriyor, alanında uzman müzisyenlerimiz ve dünyanın dört bir yanındaki seslendirmelerimizle projenize heyecan katıyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ


DEĞİŞİMİN İLK ADIMINI ATMAYA HAZIR MISINIZ?

SİZE ÖZEL

Farklı olmanız, fark yaratmanız ve fark atmanız için; rakiplerinizin ötesinde sadece size özel...

HIZLI

Heyecanınız kaçmadan, başkaları fikrinizi sizden önce yapmadan. Gerektiği anda. Şimdi! Şu anda!

YARATICI

Düşünülmeyeni düşünen, görülmeyeni gören, farkı yaratan, kalp ritminizi arttıran fikirler...

SADE

Tüm kalabalığın karmaşası içinde, sadeliğiyle göze çarpan.

STRATEJİK

Reklamın iyisi kötüsü olmadığının farkında. Gündemin gerektirdiğini bilen.

UYUMLU

Sizinle aynı yöne bakan. Karşınızda değil yanınızda duran bir ekip.